0

آموزش ثبت نام در سایت

برای دسترسی به فایل ها چه به صورت اشتراکی و چه به صورت تکی ، در ابتدا شما می بایست در سایت ما ثبت نام کنید این فرایند کمتر از 2 دقیقه زمان می برد ، جهت سهولت کار و برطرف شدن ابهامات بوجود آمده در هنگام ثبت نام ، بر آن شدیم که این آموزش رو به صورت تصویری قرار دهیم با پی اس دی طرح همراه شوید :

1- ثبت نام

در صفحه اول سایت به آدرس : psdtarh.ir مراجعه نمایید و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید ( به شکل تصویر زیر )

آموزش ثبت نام در پی اس دی طرح مرحله اول

2- وارد کردن نام کاربری و ایمیل

در این مرحله شما می باست یک نام کاربری (با حروف انگلیسی) بنویسد و ایمیل خود را وارد نمایید. حتما از صحت و صحیح بودن ، ایمیل خود اطمینان حاصل کنید، چرا که کلیه فرایند (ثبت نام و درخواست مجدد رمز و یا فراموشی رمز ) به ایمیل شما ارسال خواهد شد. سپس تیک گزینه من ربات نیستم (کپتچا) را بزنید و در نهایت روی دکمه “نام نویسی” کلیک کنید. ( به شکل تصویر زیر )

اموزش ثبت نام در پی اس دی طرح مرحله دوم

بعد ار کلیک بر روی دکمه “ نام نویسی ” حالا این پیام را به شما نمایش می دهد که : نام‌نویسی کامل شد. لطفا ایمیل خود را بررسی نمایید ( به شکل تصویر زیر دقت نمایید) اکنون ایمیل خود را باز نمایید.

آموزش ثبت نام در پی اس دی طرح

3- باز کردن ایمیل و تایید ثبت نام

در این مرحله ایمیلی را که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید ، را باز می کنید. ایمیلی که از سمت سایت ما به شما ارسال شده است با عنوان “پی اس دی طرح” می باشد. ایمیل خود را باز می کنید و روی لینک تایید ثبت نام کلیک می نمایید ( به شکل تصویر زیر )

آموزش ثبت نام در پی اس دی طرح مرحله سوم

4- انتخاب رمز ورود به سایت

در این مرحله ، می بایست یک رمز برای خود وارد نمایید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید ، وب سایت ما یک رمز نیرومند که شامل اعداد و حروف و نمادهای مختلف می باشد را به شما پیشنهاد می کند که می توانید این رمز را نیز تایید کنید. اما پیشنهاد میشود که رمز دلخواه خود را وارد نمایید

آموزش ثبت نام در سایت پی اس دی طرح مرحله چهارم

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید، ما به صورت نمونه یک رمز به دلخواه خود، که شامل عدد می باشد را وارد کرده ایم. شما هم می توانید اعداد و هم حروف انگلیسی (کوچک یا بزرگ) و … برای تعیین رمز خود استفاده نمایید. (پیشنهاد می شود از رمزهایی استفاده نمایید که بتوانید به خاطر بسپارید) سپس تیک گزینه من ربات نیستم ( کپتچا) را بزنید و در نهایت روی دکمه نوسازی رمز کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در پی اس دی طرح

بعد از وارد کردن رمز دلخواه خود (و یا تایید رمز پیشنهادی) که در تصویر زیر مشاهده می نمایید ، پیام موفقیت آمیز : “رمز عبورتان نوسازی شد” را مشاهده می نمایید اکنون روی دکمه “ورود” کلیک نمایید

آموزش ثبت نام در پی اس دی طرح

5- ورود به سایت

در این مرحله شما با وارد کردن مشخصات وارد سایت می شوید بدین صورت :

در کادر اول نام کاربری و یا ایمیل مورد نظر را وارد می نمایید ( که ما به صورت نمونه ایمیل خود را وارد کرده ایم ) سپس رمز مورد نظر را وارد می نمایید ( می توانید از آیکن چشم برای مشاهده و صحت وارد کردن رمز خود استفاده نمایید ) سپس تیک گزینه “من ربات نیستم ” را بزنید و در نهایت روی دکمه “ورود” کلیک نمایید. ( همانند تصویر زیر )

آموزش ثبت نام در پی اس دی طرح مرحله پنجم

بعد از ورود به سایت ، شما در صفحه پیشخوان خود قرار دارید (به تصویر زیر دقت نمایید )

آموزش ثبت نام در پی اس دی طرح

حالا شما می توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب و (به صورت تکی و یا یه صورت اشتراکی) خرید و سپس دانلود نمایید. صد البته که خرید اشتراک به سود شماست و طبق پلن اشتراکی خریداری شده توسط شما ، به صورت روزانه به تعدادی طرح مشخص شده و البته به کلیه طرح های وب سایت دسترسی خواهید داشت.