×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:2670
مد رنگ:CMYK
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:300
حجم(مگابایت)3MB
ابعاد(سانتی متر)10*6 CM
تعداد بازدید: 452بازدید
5000تومان

کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه مردانه

کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه مردانه ، که تصویر نمونه ان را در تصاویر بالا مشاهده می نمایید به صورت دو رو ، در فرمت psd و به صورت لایه باز ، در گروه طراحی پی اس دی طرح تهیه و طراحی شده است که می توانید در چاپ انواع مدل های مختلف کارت ویزیت برای پیرایش مردانه و یا کارت ویزیت ارایشگاه مردانه به صورت کارت ویزیت چهارگوش و یا دورگرد پیرایش مردانه و …. استفاده نمایید.

طرح کارت ویزیت پیرایش مردانه

این کارت ویزیت لایه باز پیرایش مردانه ، شامل قسمت های زیر میباشد : تصویر png وکتور ارایشگاه مردانه ، کادرهای png ، مکانی برای قرار دادن نام ارایشگاه مورد نظر شما ، خطاطی پیرایش ، وکتور png سشوار ، شونه و … ، مکانی برای قرار دادن نوشته های کارت ویزیت ارایشگاه مردانه ، مکانی برای قرار دادن تلفن تماس و ادرس و .. که همه قسمت های به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، شما می توانید کلیه لایه های این کارت ویزیت پیرایش و ارایشگاه مردانه را ویرایش و جابه جا نمایید.

کارت ویزیت لایه باز پیرایش مردانه

این کارت ویزیت ارایشگاه و پیرایش مردانه ، در اندازه استاندارد ۱۰ در ۶ سانتی متر و با رزرولویشن ۳۰۰ طراحی شده است در عین حال می توانید اندازه ان را تغییر داده و در انواع مدل های مختلف دورگرد و یا چهارگوش برای کارت ویزیت ارایشگاه مردانه استفاده نمایید . تصویر پشت و روی این کارت ویزیت را می توانید به راحتی مشاهده نمایید.

شما هم دیدگاهی ارسال کنید
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود