×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول: 13102
مد رنگ: CMYK
تعداد قسمت: دو رو
پسوند فایل: PSD
رزولیشن: 300 dpi
حجم(مگابایت) 6 Mb
ابعاد(سانتی متر) 6*9 CM
امکانات: لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود: psd
تعداد بازدید: 22بازدید
15000تومان
<span itemprop="name">کارت ویزیت کلینیک دندانپزشکی</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=13102

کارت ویزیت کلینیک دندانپزشکی در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود ، چه به صورت تکی و چه به صورت اشتراکی ، در انواع چاپ دو رو و به صورت دورگرد و چهار گوش و با بک گراند قرمز و نارنجی طراحی شده است با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه مانند بنر تبلیغاتی ، تراکت رنگی و ریسو ، فایل های لایه باز سایر مشاغل و دوربری و وکتور و …. دسترسی ارزان تر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

کارت ویزیت دندانپزشکی

طرح لایه باز کارت ویزیت دندانپزشکی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری ۳ بعدی دندان ، کادر و سایه ها ، کادر برای قرار دادن نام دندانپزشکی مورد نظر شما که به صورت نمونه قرار دادن شده است که به سهولت می توانید نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید ، دوربری لوگو مطب دندانپزشک ، دوربری نور ، دوربری آیکن ساعت پذیرش ، دوربری آیکن های دندانپزشکی ، کادر برای قرار دادن نوشته های مورد نظر خود ، کادر برای قرار دادن تلفن و موبایل و آدرس و …. که آیکن هر قسمت نیز قرار داده شده ، دوربری آیکن معاینه و …. شما می توانید همه قسمت های این طراحی را و.یرایش و جابجا نمایید

طرح لایه باز کارت ویزیت دندانپزشکی

کارت ویزیت کلینیک دندانپزشکی و یا کارت ویزیت لایه باز دندانپزشکی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد ۹ در ۶ سانتی متر و با رزولویشن ۳۰۰ و با کیفیت بالا طراحی شده است سایر طرحهای تراکت رنگی و ریسو دندانپزشکی و سایر طرحهای بنر تبلیغاتی دندانپزشکی را می توانید در این قسمت مشاهده می نمایید همچنین در قسمت جزئیات فایل نیز می توانید مشخصات دقیق تر این طراحی را مشاهده نمایید.

۱۵۰۰۰تومان – خرید
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود