×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول: 13534
مد رنگ: CMYK
تعداد قسمت: دو رو
پسوند فایل: PSD
رزولیشن: 300 dpi
حجم(مگابایت) 6 Mb
ابعاد(سانتی متر) 6*9 CM
امکانات: لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود: psd
تعداد بازدید: 21بازدید
15000تومان
<span itemprop="name">کارت ویزیت لایه باز درمانگاه</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=13534

کارت ویزیت لایه باز درمانگاه شبانه روزی در فرمت psd بوده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت دو رو اعم از دورگرد و چهارگوش استفاده و چاپ نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه مانند تراکت ، بنر تبلیغاتی ، وکتور ، دوربری ، و سایر طرحهای لایه باز دیگر مشاغل و طرحهای مناسبتی و …. دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است که با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های آن را میتوانید ویرایش و جابجا نمایید.

کارت ویزیت درمانگاه شبانه روزی

طرح کارت ویزیت درمانگاه شبانه روی و کلینیک پزشکی شبانه روزی که نمونه تصاویر هر دو روی این طراحی را در قسمت گالری مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری آمپول ، دوربری لیبل ۳ بعدی ۲۴ ساعته ، دوربری نور ، کادر و سایه ها ، دست نوشته شبانه روزی ، کادر برای قرار دادن نام درمانگاه مورد نظر شما و متن آن که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است که به سهولت می توانید نوشته های خود را جایگزین نمایید ، دوربری لوازم پزشک شامل گوشی و قرص و دارو ، کادر برای قرار دادن ادرس و تلفن که آیکن هر قسمت نیز قرار داده شده و …. شما م یتوانید همه قسمت های این طراحی را ویرایش نمایید.

کارت ویزیت درمانگاه

کارت ویزیت لایه باز درمانگاه شبانه روزی که نمونه تصویر آن را مشاهده م ینمایید در اندازه استاندارد ۹ در ۶ سانتی متر و با رزولویشن ۳۰۰ و با کیفیت بالا طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه ها نیز استفاده نمایید همچنین سایر طرحهای تراکت درمانگاه را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید همچنین سایر طرحهای مرتبط را در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید.

۱۵۰۰۰تومان – خرید
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود