×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول: 13522
مد رنگ: CMYK
تعداد قسمت: دو رو
پسوند فایل: PSD
رزولیشن: 300 dpi
حجم(مگابایت) 6 Mb
ابعاد(سانتی متر) 6*9 CM
امکانات: لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود: psd
تعداد بازدید: 18بازدید
15000تومان
<span itemprop="name">کارت ویزیت درمانگاه</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=13522

کارت ویزیت درمانگاه شبانه روزی در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود به صورت چاپ دو رو ، دورگرد و چهارگوش استفاده نملایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه مانند بنر تبلیغاتی ، تراکت ، دوربری ، وکتور ، و … دسترسی ارزان تر و آسشان تر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است با توجه به فرمت این طرح کلیه قسمت های آن را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

کارت ویزیت لایه باز درمانگاه

طرح کارت ویزیت کلینیک پزشکی شبانه روزی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری لوازم و تجزیزات پزشک شامل دارو ، گوشی پزشکی ، ورق قرص و … ، کادر و مکانی برای قرار دادن نام درمانگاه ، دست نوشته شبانه روزی ، دوربری لیبل ۲۴ ساعته ، دوربری لوگو به شکل آمپول ، کادر و سایه ها ، دوربری تک رنگ گوشی پزشکی ، دوربری تک رنگ قرص ، دوربری تک رنگ قرص ، دوربری آیکن نبض ، کادر برای قرار دادن متن ، کادر برای قرار دادن آدرس و تلفن و …. شما می توانید همه قسمت های این طراحی را ویرایش و جابجا نمایید.

کارت ویزیت درمانگاه شبانه روزی

طرح کارت ویزیت درمانگاه شبانه روزی و یا کلینیک شبانه روزی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد ۹ در ۶ سانتی متر و با رزولویشن ۳۰۰ و به صورت بک گراند آبی و نارنجی طراحی شده است ، سایر طرحهای تراکت درمانگاه شبانه روزی را نیز می توانید در اینقسمت مشاهده نمایید. همچنین در قسمت جزئیات فایل می توانید مشخصات دقیق تر این طراحی را مشاهده نمایید.

۱۵۰۰۰تومان – خرید
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود