×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول: 12675
مد رنگ: CMYK
تعداد قسمت: دو رو
پسوند فایل: PSD
رزولیشن: 300 dpi
حجم(مگابایت) 7 Mb
ابعاد(سانتی متر) 6*9 CM
امکانات: لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود: psd
تعداد بازدید: 36بازدید
15000تومان
<span itemprop="name">کارت ویزیت خشکشویی</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=12675

کارت ویزیت خشکشویی در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت دو رو استفاده نمایید با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های این طرح را می توانید ویرایش و جابجا نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه مانند بنر و طرح تابلو ، تراکت ، و سایر طرحهای لایه باز مناسبتی و مشاغل و دوربری و وکتور و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است شما می توانید این طراحی را هم به صورت دوگرد و هم به صورت چهار گوش استفاده و چاپ نمایید.

کارت ویزیت لایه باز خشکشویی

طرح لایه باز کارت ویزیت خشکشویی و اتوشویی و یا بخارشویی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نماید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری ماشین لباس شویی ، دوربری سبد لباس ، دوربری نور ، دوربری کادر برای قرار دادن نام خشکشویی مورد نظر شما که به صورت نمونه قرار داده شده که به سهولت می توانید ویرایش نمایید و نام مورد نظر خود را جایگزین نمایید ، دوربری لیبل طلایی تخفیف ، دوربری حباب ، دوربری موج ، دوربری وکتور png لوگو خشکشویی ، دوربری آیکن های های مرتبط با خشکشویی شامل لکه لباس ، ماشین لباس شویی ، سبد لباس ، درجه حرارت ، تیشرت آستین کوتاه و … ، دوربری قطرات آب ، قسمتی برای قرار دادن شماره های تماس و ادرس که آیکن هر قسمت قرار داده شده و …. شما می توانید همه قسمت های این طراحی را ویرایش و جابجا نمایید

طرح کارت ویزیت خشکشویی

طرح لایه باز کارت ویزیت خشکویی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد ۹ در ۵ سانتی متر و با رزولویشن ۳۰۰ طراحی شده است سایر طرحهای بنر و طرح تابلو خشکشویی و سایر طرحهای تراکت خشکشویی را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید. همچنین سایر طرح های مورد نیاز خود را می توانید در قسمت جستسجو سرچ نمایید.

۱۵۰۰۰تومان – خرید
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود