×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول: 2975
مد رنگ: CMYK
تعداد قسمت: دو رو
پسوند فایل: PSD
رزولیشن: 300
حجم(مگابایت) 1 MB
ابعاد(سانتی متر) 4*9 CM
امکانات: لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود: psd
تعداد بازدید: 174بازدید
8000تومان

طرح کارت ویزیت آرایشگاه مردانه در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی طرح تهیه و طراحی شده است که می توانید پس از خرید این فایل ( به صورت تکی یا اشتراکی) در انواع چاپ کارت ویزیت پیرایش مردانه در مدل های مختلف کارت ویزیت استفاده نمایید مانند دورگرد و یا چهارگوش .

کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه مردانه

طرح کارت ویزیت برای آرایشگاه مردانه ، که نمونه تصویر آن را نیز مشاهده کرده اید لایه باز بوده در نتیجه اینکه متشکل از لایه هایی میباشد که عبارتند از : وکتور png مرد مناسب برای طرح ویزیت پیرایش ، مکانی برای قرار نوشته های مربوط  و متن کارت ویزیت برای پیرایش مردان ، وکتورهای png مربوط به آرایشگاه مردانه اعم از قیچی ، شانه ، و … که می توانید در تصویر طرح مشاهده نمایید ، چهار تصویر png از مدل های مختلف اصلاح ، مکانی برای قرار دادن نوشته های آدرس و تلفن و … که می توانید همه قسمت های نام برده و .. را بنا به نیاز خودتان ویرایش نمایید.

کارت ویزیت پیرایش مردانه

این طرح ویزیت لایه باز پیرایش مردانه ، در اندازه ۹ در ۴ سانتی متر و با رزولویشن ۳۰۰ طراحی شده است که می توانید اندازه آن را نیز تغییر دهید و در اندازه دلخواه استفاده و چاپ نمایید. این کارت به صورت دو رو طراحی شده است

۸۰۰۰تومان – خرید
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
محصولات مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود