×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:23030
مد رنگ:CMYK
تعداد قسمت:شامل 29 مرکز استان
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:300 dpi
حجم(مگابایت)90 Mb
ابعاد(سانتی متر)A4
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 19بازدید
20000تومان
<span itemprop="name">طرح لایه باز اوقات شرعی رمضان ۱۴۰۰</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=23030

طرح لایه باز اوقات شرعی رمضان ۱۴۰۰ در فرمت psd طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ افقی در اندازه های مختلف استفاده نمایید، شما می توانید این طراحی را هم به صورت تکی و هم به صورت اشتراکی خرید و دانلود نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه ، بنرهای مشاغل ، بنرهای مناسبتی ، وکتور ، دوربری ، تایپوگرافی ، کارت ویزیت ، تراکت رنگی و ریسو و … دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های آن را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر اوقات شرعی رمضان ۱۴۰۰

طرح بنر اوقات شرعی ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری قرآن و رحل به همراه گل های اسلیمی و مرغ اسلیمی ، دوربری گلبرگ های سرخ به صورت ۳ بعدی ، دوربری چراغ و فانوس به همراه نور ، دوربری نور در بک گراند طراحی ، دوربری گل های اسلیمی، دوربری ابر در زمینه طراحی ، خطاطی ثلث شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن ، جدول اوقات شرعی کلیه مراکز استانها شامل : تهران، مشهد، شیراز، رشت، تبریز، اهواز، قم ، یزد ، یاسوج ، همدان ، قزوین، گرگان ، کرمانشاه ، شهرکرد، سنندج ، سمنان ، ساری ، زنجان ، زهدان ، خرم آباد ، بیرجند ، بوشهر، بندرعباس ، بجنورد ، ایلام ، اصفهان ، ارومیه ، اردبیل ، اراک ، دوربری کادر و حاشیه تذهیب ، دوربری کادر اسلیمی ، بک گراند سبز و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

پوستر اوقات شرعی رمضان ۱۴۰۰

طرح پوستر لایه باز اوقات شرعی ماه مبارک رمضان سال ۱۴۰۰ که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد A4 و به صورت افقی بوده است این طراحی براساس تقویم مرکز مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران می باشد. جزئیات دقیق تر این طراحی را در قسمت مشخصات فایل نیز مشاهده می نمایید، همچنین سایر طرحهای بنر ماه رمضان را در این قسمت می توانید مشاهده نمایید. سایر طرحهای مشابه را نیز در انتهای همین صفحه نیز مشاهده می نمایید. برای مشاهده جدول اوقات شرعی هر مرکز استان می بایست چشم آن لایه را روشن نمایید (نام مراکر نوشته شده است) .

۲۰۰۰۰تومان – خرید
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود