×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:9217
مد رنگ:CMYK
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:300 dpi
حجم(مگابایت)37 Mb
ابعاد(سانتی متر)30*42 CM
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 508بازدید
0تومان
رایگان
<span itemprop="name">طرح رایگان بسمه تعالی</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=9217

طرح رایگان بسمه تعالی در فرمت psd و به صورت لایه باز بوده است که می توانید بعد از دانلود در انواع چاپ از این طراحی استفاده نمایید با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های بکار رفته در آن را می توانید جابجا و ویرایش نمایید.این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است

طرح رایگان بسمه تعالی

طرح خطاطی شده بسمه تعالی که نمونه تصویر آن را نیز مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است: خطاطی نستعلیق بسمه تعالی ، دوربری گل های اسلیمی ، دوربری پروانه اسلیمی و رنگی ، طرح های اسلیمی در زمینه طراحی ، طرح تذهیب اسلامی در زمینه و بک گراند طراحی و … که می توانید همه قسمت های این طراحی را ویرایش و جابجا نمایید. سایر طرح های آیات قرآنی را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

طرح لایه باز بسمه تعالی

طرح رایگان بسمه تعالی و یا طرح لایه باز بسمه تعالی در اندازه استاندارد ۳۰ در ۴۲ سانتی متر و یا به عبارتی A3 و به صورت افقی و رنگی و با رزولویشن ۳۰۰ طراحی شده است که می توانید در انواع اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید. سایر مشخصات این طراحی را در قسمت جزئیات فایل نیز می توانید مشاهده نمایید.سایر طرحهای رایگان را نیز می توانید در انتهای همین مطلب مشاهده نمایید.

دانلود رایگان
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود