×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:9230
مد رنگ:CMYK
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:300 dpi
حجم(مگابایت)25 Mb
ابعاد(سانتی متر)30*42 CM
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 303بازدید
0تومان
رایگان
<span itemprop="name">طرح رایگان الله اکبر</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=9230

طرح رایگان الله اکبر در فرمت psd و به صورت لایه باز تهیه و طراحی شده است که می توانید بعد از دانلود این طراحی در انواع چاپ پوستر و بنر و … استفاده نمایید با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمتهای این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است. سایر طرحهای آیات قرآنی را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

طرح رایگان لایه باز الله اکبر

فایل لایه باز و رایگان الله اکبر که نمونه تصویر آن را نیز مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : خطاطی ثلث الله اکبر ، دوربری گل های اسلیمی ، حاشیه اسلیمی و طرحهای تذهیب اسلامی در بک گراند طراحی و … میباشد که می توانید قسمت های مختلف طراحی را ویرایش و جابجا نمایید. سایر طرحهای کاشی کاری آیات قرآنی را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

طرح پوستر الله اکبر

طرح پوستر رایگان الله اکبر که تصویر آن را نیز مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد A3 و به صورت افقی و با رزولویشن ۳۰۰ و به صورت رنگی تهیه و طراحی شده است سایر مشخصات طراحی را نیز می توانید در جزئیات فایل نیز مشاهده نمایید. سایر طرحهای رایگان را نیز می توانید در انتهای همین صفحه مشاهده و یا اینکه در قسمت جستجو سرچ نمایید.

دانلود رایگان
تعداد نظرات در انتظار تایید: 1
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود