×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:23132
مد رنگ:CMYK
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:72 dpi
حجم(مگابایت)38 Mb
ابعاد(سانتی متر)100*300 CM
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 13بازدید
20000تومان
<span itemprop="name">طرح بنر سخن رهبر درباره انتخابات</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=23132

طرح بنر سخن رهبر درباره انتخابات در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است شما م یتوانید این طراحی را هم به صورت تکی و هم به صورت اشتراکی خرید و دانلود نمایید. با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه اعم از تراکت ، پوستر ، کارت ویزیت ، دوربری ، فایل لایه باز ، وکتور ، تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است شما می توانید قسمت های مختلف این طراحی را با توجه به فرمت آن ویزایش و جابجا نمایید.

بنر سخن مقام معظم رهبری درباره انتخابات

طرح لایه باز بنر سخن مقام معظم رهبری درباره انتخابات که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر باکیفیت رهبر ، دوربری گل های اسلیمی ، دوربری ابر در زمینه طراحی ، دوربری صندوق رای به صورت ۳ بعدی به همراه پرچم ایران و گل و مرغ اسلیمی ، دوربری گلبرگ های سرخ ، دوربری پروانه ، دوربری برگ درخت ، دوربری نور ، دوربری گل اسلیمی ، خوشنویسی سخن رهبر درباره انتخابات : مردم سالاری دینی با حضور و اراده مردم در انتخابات صورت می گیرد ، دوربری طرح اسلیمی ، کادر و حاشیه اسلیمی در زمینه طراحی و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر جمله رهبر درباره انتخابات

طرح لایه باز سخن رهبری درباره انتخابات که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید به صورت افقی و در اندازه استاندارد ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر و با رزولویشن ۷۲ و با کیفیت بالا طراحی شده است. سایر طرحهای بنر انتخابات را نیز در این قسمت می توانید مشاهده نمایید. همچنین سایر طرحهای مرتبط را در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید شما می توانید این طراحی را در سایر اندازه های بزرگ تر نیز استفاده نمایید جزئیات دقیق تر این طراحی را در قسمت مشخصات فایل نیز مشاهده نمایید.

۲۰۰۰۰تومان – خرید
تعداد نظرات در انتظار تایید: 1
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود