×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:23137
مد رنگ:CMYK
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:72 dpi
حجم(مگابایت)42 Mb
ابعاد(سانتی متر)100*300 CM
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 8بازدید
20000تومان
<span itemprop="name">طرح بنر جمله رهبر درباره انتخابات</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=23137

طرح بنر جمله رهبر درباره انتخابات در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت افقی استفاده نمایید شما می توانید این طراحی را هم به صورت تکی و هم به صورت اشتراکی خرید و دانلود نمایید. با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه اعم از کارت ویزیت ، پوستر ، وکتور ، دوربری ، تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است. این طرحی در اندازه استاندارد طراحی شده است که می توانید در اندازه های بزرگ تر نیز استفاده نمایید.

بنر سخن رهبر درباره انتخابات

طرح لایه باز بنر سخن رهبر درباره انتخابات که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : خوشنویسی سخن رهبر درباره انتخابات : باید افرادی را برگزید که خود را سپر بلای مشکلات کشور قرار دهند ، دوربری تصویر با کیفیت مقام معظم رهبری ، دوربری صندوق رای به همراه پرچم ایران و نور و گل های اسلیمی ، دوربری نور ، دوربری طرح تذهیب در زمینه طراحی ، دوربری گل اسلیمی ، دوربری ابر ، طرح تذهیب به رنگ سبز و زرد در بک گراند طراحی و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر سخن مقام معظم رهبری درباره انتخابات

طرح بنر جمله رهبر درباره انتخابات و یا طرح لایه باز بنر سخن مقام معظم رهبری درباره انتخابات که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر و با رزولویشن ۷۲ طراحی شده است. همچنین سایر طرحهای بنر انتخاباتی را در این قسمت می توانید مشاهده نمایید. جزئیات دقیق تر این طراحی را نیز در قسمت مشخصات فایل مشاهده می نمایید.

۲۰۰۰۰تومان – خرید
تعداد نظرات در انتظار تایید: 1
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود