×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:23018
مد رنگ:CMYK
تعداد قسمت:شامل 29 مرکز استان
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:230 dpi
حجم(مگابایت)98 Mb
ابعاد(سانتی متر)A4
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 17بازدید
20000تومان
<span itemprop="name">طرح اوقات شرعی رمضان ۱۴۰۰</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=23018

طرح اوقات شرعی رمضان ۱۴۰۰ در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود (تکی و اشتراکی) در انواع چاپ به صورت عمودی در اندازه های مختلف استفاده نمایید. با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه ، طرحهای مناسبتی ، طرحهای بنر  و تابلو مشاغل ، کارت ویزیت ، تراکت ، وکتور ، دوربری و … دسترسی ارزان تر و آسان تر داشته باشید. با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر اوقات شرعی رمضان ۱۴۰۰

طرح لایه باز بنر اوقات شرعی ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ که نمونه تصویر آن را مشاهده می نماید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری قرآن به همراه رحل و گل های اسلیمی و تسبیح و پروانه ، جدول اوقات شرعی مراکر استانها شامل : تهران، مشهد، شیراز، رشت، تبریز، اهواز، قم ، یزد ، یاسوج ، همدان ، قزوین، گرگان ، کرمانشاه ، شهرکرد، سنندج ، سمنان ، ساری ، زنجان ، زهدان ، خرم آباد ، بیرجند ، بوشهر، بندرعباس ، بجنورد ، ایلام ، اصفهان ، ارومیه ، اردبیل ، اراک می باشد. دوربری گل های اسلیمی در زمینه طراحی ، خطاطی نستعلیق شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن ، دوربری هلال ماه و ابر به صورت ۳ بعدی و طلایی ، دوربری چراغ و فانوس ، دوربری نور در زمینه ، بک گراند تذهیب به رنگ سبز و زرد در زمینه طراحی و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طرح لایه باز اوقات شرعای رمضان ۱۴۰۰

طرح لایه باز بنر اوقات شرعی رمضان ۱۴۰۰ که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید شامل همه مراکز استانها بوده است که می بایست لایه آن شهر را در فتوشاپ روشن نمایید تا مشاهده نمایید این طراحی در اندازه A4 و با رزولویشن ۲۳۰ بوده است که می توانید بدون افت کیفیت طراحی به ۳۰۰ تغییر دهید، سایر طرحهای بنر ماه مبارک رمضان را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید. این طراحی براساس تقویم مرکز مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران می باشد. جزئیات دقیق تر این طراحی را در قسمت مشخصات فایل نیز مشاهده می نمایید.

۲۰۰۰۰تومان – خرید
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود