×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:22352
مد رنگ:CMYK
تعداد قسمت:یک رو
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:300 dpi
حجم(مگابایت)25 Mb
ابعاد(سانتی متر)A4
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 19بازدید
15000تومان
<span itemprop="name">تراکت لایه باز باشگاه بدنسازی</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=22352

تراکت لایه باز باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در فرمت psd و با کیفیت بالا طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت رنگی استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه اعم از بنر تبلیغاتی و طرح تابلو ، کارت ویزیت ، دوربری ، وکتور و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید، این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

تراکت باشگاه بدنسازی

طرح تراکت لایه باز باشگاه بدنسازی و پرورش اندام که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری ورزشکار بدنساز به همراه دمبل ، دوربری آتش ، کادر برای قرار دادن نام باشگاه مورد نظر شما که به صورت نمونه قرار داده شده ، دوربری لوگو باشگاه پرورش اندام ، دوربری لیبل طلایی باشگاه بدنسازی ، دوربری لیبل تخفیف ، کادر برای قرار دادن نوشته ها و ادرس و تلفن و موبایل و … ، کادر و سایه ها ، دوربری ستاره و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طرح تراکت باشگاه بدنسازی

طرح لایه باز تراکت پرورش اندام که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد A4 و با رزولویشن ۳۰۰ و با کیفیت بالا طراحی شده است. شما می توانید سایر طرحهای تابلو باشگاه بدنسازی را نیز در این قسمت مشاهده نمایید. مشخصات دقیق تر این طراحی را می توانید در این قسمت نیز مشاهده نمایید. همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید.

۱۵۰۰۰تومان – خرید
تعداد نظرات در انتظار تایید: 1
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود