×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول: 13022
مد رنگ: Grayscale
تعداد قسمت: یک رو
پسوند فایل: PSD
رزولیشن: 300 dpi
حجم(مگابایت) 5 Mb
ابعاد(سانتی متر) A4
امکانات: لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود: psd
تعداد بازدید: 25بازدید
10000تومان
<span itemprop="name">تراکت ریسو کلینیک دندانپزشکی</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=13022

تراکت ریسو کلینیک دندانپزشکی در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت تک رنگ به صورت برگه های رنگی و یا در چاپ سیاه و سفید و …. استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرح های مشابه مانند کارت ویزیت ، بنر و طرح پوستر تبلیغاتی ، دوربری ، وکتور و سایر طرحهای لایه باز دیگر مشاغل و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

تراکت ریسو دندانپزشکی

تراکت لایه باز و ریسو دندانپزشکی که نمونه تصویر پیش فرض آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا تشکیل شده است : دوربری تک رنگ آیکنهای دندانپزشکی ، دوربری تک رنگ دندان ، دوربری تک رنگ ارتودنسی دندان ، دوربری تک رنگ صندلی دندانپزشک ، دوربری تک رنگ حاشیه ، کادر و لیبل برای قرار دادن نام کلینیک مورد نظر شما که به صورت نمونه قرار داده شده ، دوربری لیبل ساعت و تاریخ پذیزش ، کادر برای قرار دادن نوشته های مورد نظر شما ، کارد و مکانی برای قرار دادن تلفن و موبایل و ادرس و … که آیکن هر قسمت نیز قرار داده شده است شما می توانید همه قسمت های این طراحی را ویرایش و جابجا نمایید.

تراکت تک رنگ دندانپزشکی

طرح تراکت لایه باز و سیاه و سفید دندانپزشکی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد A4 و با رزولویشن ۳۰۰ و با مد رنگی استاندارد تک رنگ و یا سیاه و سفید طراحی شده است که می توانید در انواع سایزهای بزرگ تر و یا کوچکتر نیز استفاده نمایید سایر طرحهای تراکت دندانپزشکی و سایر طرحهای بنر دندانپزشکی را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

۱۰۰۰۰تومان – خرید
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود