×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول: 12857
مد رنگ: Grayscale
تعداد قسمت: یک رو
پسوند فایل: PSD
رزولیشن: 300 dpi
حجم(مگابایت) 6 Mb
ابعاد(سانتی متر) A4
امکانات: لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود: psd
تعداد بازدید: 27بازدید
10000تومان
<span itemprop="name">تراکت ریسو فیزیوتراپی</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=12857

تراکت ریسو فیزیوتراپی لایه باز و در فرمت psd طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ تک رنگ و سیاه و سفید در اندازه استاندارد به صورت تبلیغاتی استفاده نمایید بار خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه مانند بنر ، کارت ویزیت ، سایر طرحهای لایه باز دیگر مشاغل و طرحهای مناسبتی و وکتور و دوربری و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع سایرهای استاندارد چاپ و استفاده نمایید.

تراکت سیاه و سفید فیزیوتراپی

تراکت لایه باز فیزیوتراپی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید به صورت سیاه و سفید و تک رنگ طراحی شده است که دارای قسمت های زیر بوده است : دوربری تک رنگ وکتور فیزیوتراپی ، دوربری تک رنگ حاشیه ، دوربری تک رنگ کادر برای قرار دادن نام فیزیوتراپی مورد نظر شما که به صورت نمونه قرار داده شده ، کادر برای قرار دادن ادرس و تلفن و موبایل و … ، دوربری تک رنگ لیبل برای قرار دادن متن دلخواه ، مکانی برای قرار دادن متن مورد نظر که به صورت پیش فرض و نمونه قرار داده شده و …. همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش نمایید.

تراکت تک رنگ فیزیوتراپی

تراکت ریسو فیزیوتراپی و یا تراکت سیاه و سفید و تک رنگ فیزیوتراپی و توانبخشی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه A4 و به صورت مد رنگی استاندارد تک رنگ طراحی شده است که در انواع کاغذهای رنگی به صورت تک رنگ می توانید استفاده نمایید سایر طرحهای بنر فیزیوتراپی و سایر طرحهای تراکت فیزیوتراپی را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید شما می توانید در قسمت جزئیات فایل ، مشخصات دقیق تر این طراحی را مشاهده نمایید.

۱۰۰۰۰تومان – خرید
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود