×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول: 13222
مد رنگ: Grayscale
تعداد قسمت: یک رو
پسوند فایل: PSD
رزولیشن: 300 dpi
حجم(مگابایت) 6 Mb
ابعاد(سانتی متر) A4
امکانات: لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود: psd
تعداد بازدید: 28بازدید
10000تومان
<span itemprop="name">تراکت ریسو داروخانه</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=13222

تراکت ریسو داروخانه در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت تک رنگ در برگه های رنگی و یا به صورت سیاه و سفید و … استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه رنگی ، کارت ویزیت ، بنر تبلیغاتی ، وکتور و دوربری ، سایر فایل های لایه باز دیگر مشاغل و مناسبتی و …. دسترسی ارزان تر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمتهای این طرح را می توانید ویرایش نمایید.

تراکت تک رنگ داروخانه

تراکت تک رنگ و سیاه و سفید داروخانه که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری تک رنگ ورق قرص ، دوربری تک رنگ ورق قرص کپسولی ، دوربری تک رنگ آمپول ، دوربری تک قرص کپسول ، دوربری تک رنگ قرص ، دوربری تک رنگ ۲۴ ساعته و دست نوشته شبانه روزی ، دوربری لوگو داروخانه ، دوربری تک رنگ لیبل و برچسب برای قرار دادن نام داروخانه که به صورت نمونه قرار داده شده که می توانید به سهولت ویرایش و نام مورد نظر خود را جایگزین نمایید ، دوربری تک رنگ حاشیه ، کادر برای قرار دادن نوشت های مورد نظر ، کادر برای قرار دادن تلفن و ادرس و …. شما می توانید همه قسمت های این طراحی را ویرایش نمایید.

تراکت سیاه و سفید داروخانه

تراکت ریسو داروخانه و یا طراحی تراکت سیاه و سفید داروخانه که نمونه تصویر آن را نیز مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد A4 و با رزولویشن ۳۰۰ و با مد رنگی استاندارد تک رنگ طراحی شده است شما می توانید سایر طرحهای تراکت داروخانه را نیز در این قسمت مشاهده نمایید.

۱۰۰۰۰تومان – خرید
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود