×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:21480
مد رنگ:Grayscale
تعداد قسمت:یک رو
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:300 dpi
حجم(مگابایت)8 Mb
ابعاد(سانتی متر)A4
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 27بازدید
12000تومان
<span itemprop="name">تراکت تک رنگ قهوه فروشی</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=21480

تراکت تک رنگ قهوه فروشی در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ ریسو در کاغذهای رنگی و یا در چاپ سیلک به صورت ساخت کلیشه و یا در چاپ سیاه و سفید و … استفاده نمایید، با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های آن را نیز می توانید ویرایش و جابجا نمایید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است. با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه اعم از کارت وزیت ، بنر تبلیغاتی و طرح های تابلو ، وکتور و دوربری و … دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهید داشت.

تراکت ریسو قهوه فروشی

طرح تراکت ریسو قهوه فروشی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری تک رنگ فنجان به صورت لوگو در زمینه طراحی ، دوربری تک رنگ پرتافیلتر دستگاه اسپرسوساز ، دوربری تک رنگ دانه های قهوه ، دوربری تک رنگ چای کیسه ای ، دوربری تک رنگ فنجای چای گیاهی ، دوربری تک رنگ دستگاه قهوه ساز و یا اسپرسوساز ، دوربری تک رنگ قهوه جوش ، دوربری تک رنگ لیبل بهترین قیمت ، دوربری تک رنگ حاشیه ، دوربری تک رنگ کادر برای قرار دادن نام قهوه فروشی مورد نظر شما و نوشته های آن که به صورت نمونه قرار داده شده و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

تراکت سیاه و سفید قهوه فروشی

طرح تراکت تک رنگ و ریسو قهوه فروشی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه A4 و با رزولویشن ۳۰۰ و با کیفیت بالا طراحی شده است همچنین انواع طرحهای تراکت رنگی قهوه فروشی را دز این قسمت و سایر طرحهای تابلو قهوه فروشی را در این قسمت مشاهده مینمایید. جزئیات این طراحی را در قسمت مشخصات نیز مشاهده می نمایید.

۱۲۰۰۰تومان – خرید
تعداد نظرات در انتظار تایید: 1
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود