×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:21814
مد رنگ:CMYK
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:72 dpi
حجم(مگابایت)38 Mb
ابعاد(سانتی متر)30*42 CM
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 125بازدید
0تومان
رایگان
<span itemprop="name">بنر رایگان شعار سال ۱۴۰۰</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: , لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=21814

بنر رایگان شعار سال ۱۴۰۰ در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که می توانید در انواع اندازه های مختلف به صورت با کیفیت چاپ و استفاده نمایید، این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است شما می توانید با خرید اشتراک به سایر طرحهای مشابه و دیگر طرحهای کارت ویزیت ، تراکت رنگی و ریسو ، دوربری ، وکتور و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسان تر داشته باشید.

بنر لایه باز رایگان شعار سال ۱۴۰۰

طرح بنر لایه باز و رایگشان شعار سال ۱۴۰۰ که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر با کیفیت مقام معظم رهبری ، خطاطی نستعلیق شعار سال ۱۴۰۰ : سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها گرامی باد ، دوربری گل اسلیمی ، بک گراند آبی در زمینه طراحی و حاشیه و کادر اسلیمی در زمینه طراحی ، دوربری پرچم ایران و … همه قسمت های این طراحی را می توانید جابجا و ویرایش نمایید.

پوستر رایگان شعار سال ۱۴۰۰

این طراحی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد ۳۰ در ۴۲ سانتی متر و با رزولویشن ۳۰۰ طراحی شده است شما می توانید سایر طرحهای بنر عمودی و افقی و استندی شعار سال ۱۴۰۰ را در این قسمت مشاهده و خرید نمایید همچنین جزئیات دقیق تر این طراحی را در قسمت مشخصات فایل نیز مشاهده می نمایید.شما می توانید این طراحی را هم به صورت بنر در اندازه های مختلف و هم به صورت پوستر در اندازه های مانند A3 و … استفاده و چاپ نمایید.

دانلود رایگان
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود