×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:3260
مد رنگ:CMYK
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:300 dpi
حجم(مگابایت)20 MB
ابعاد(سانتی متر)42*30 CM
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 444بازدید
0تومان
رایگان
<span itemprop="name">بنر رایگان اطلاع رسانی شبهای قدر</span>
بدون دیدگاه دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=3260

بنر رایگان اطلاع رسانی شبهای قدر ، در فرمت psd بوده است و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی طرح تهیه و طراحی شده است که می توانید این طرح را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع چاپ های پوستر و یا بنرهای عمودی جهت اطلاع رسانی مراسم شب های قدر استفاده نمایید.

بنر رایگان لایه باز اطلاع رسانی شب قدر

این طرح بنر اطلاع رسانی شبهای قدر متشکل از قسمت های زیر میباشد : تصویر با کیفیت در بکگراند مرتبط با شبهای قدر ، بکگراند مشکلی و سبزه تیره ، وکتور png ماه ، تایپوگرافی لیله القدر خیر من الف شهر ، به صورت طلایی ، متن بنر برای این مناسبت با عنوان : شب قدر از هزار ماه ارجمندتر است ، کادر اسلیمی برای قرار دادن نام سخنران ، مداح ، زمان و مکان این طرح بنر اطلاع رسانی شبهای قدر ، و …. که می توانید کلیه قسمت های این طرح را با توجه به نیاز خودتان ویرایش و جابه جا نمایید.

پوستر اطلاع رسانی شب های قدر

طرح پوستر اطلاع رسانی مراسم شبهای قدر ، در اندازه ۳۰ در ۴۲ سانتی متر و با رزولویشن ۳۰۰ طراحی شده است که می توانید در انواع سایزهای مختلف بنر و پوستر به صورت عمودی از این طرح استفاده نمایید شما می توانید از این طرح به صورت رایگان ، در انواع تراکت و یا پوسترهای اطلاع رسانی شبهای قدر نیز استفاده نمایید

دانلود رایگان
شما هم دیدگاهی ارسال کنید
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود