×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول: 13437
مد رنگ: CMYK
پسوند فایل: PSD
رزولیشن: 300 dpi
حجم(مگابایت) 717 Mb
ابعاد(سانتی متر) 30*42 CM
امکانات: لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود: psd
تعداد بازدید: 20بازدید
15000تومان
<span itemprop="name">بنر درمانگاه</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=13437

بنر درمانگاه شبانه روزی در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد زا خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت تبلیغاتی استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه تراکت رنگی و ریسو ، کارت ویزیت ، دوربری ، وکتور و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر خواهید داشت با توجه به فرمت یانی طراحی کلیه قسمت های این طرح را می توانید ویرایش و جابجا نمایید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر درمانگاه شبانه روزی

بنر لایه باز درمانگاه و کلینیک شبانه روزی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : کادر برای قرار دادن نام درمانگاه مورد نظر شما ، دوربری گوشی پزشکی ، دوربری ورق قرص کپسولی ، دوربری دستگاه دماسنج ، دوربری آمپول ، دوربری قرص ، دوربری نور ، کادر و سایه ها ، مکانی برای قرار دادن آدرس و تلفن و نوشته های مورد نظر که به صورت نمونه همه قسمت قرار داده شده که به سهولت می توانید جایگزین نمایید ، دوربری آیکن ۲۴ ساعته به همراه دست نوشته شبانه روزی ، و …. همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش نمایید.

بنر لایه باز درمانگاه شبانه روزی

طرح بنر لایه باز درمانگاه شبانه روزی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد ۳۰ در ۴۲ سانتی متر و با رزولویشن ۳۰۰ و به ورت عمودی و با بک گراند آبی طراحی شده است که در انواع چاپ ۲ در ۳ متر و یا بزرگتر نیز می توانید استفاده نمایید سایر طرحهای تراکت درمانگاه و کلینیک را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

۱۵۰۰۰تومان – خرید
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود