×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:23399
مد رنگ:CMYK
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:72 dpi
حجم(مگابایت)26 Mb
ابعاد(سانتی متر)90*200 CM
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 4بازدید
20000تومان
<span itemprop="name">بنر استند سخن رهبر درباره انتخابات</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=23399

بنر استند سخن رهبر درباره انتخابات در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است شما می توانید این طراحی را هم به صورت تکی و هم به صورت اشتراکی خرید و دانلود نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه اعم از پوستر انتخاباتی، تراکت های انتخاباتی ، کارت ویزیت انتخاباتی ، وکتور ، دوربری ، تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهید داشت با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های آن را می توانید ویرایش و جابجا نمایید، این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر استند جمله رهبر درباره انتخابات

این طراحی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر با کیفیت رهبر ، جمله رهبر درباره انتخابات : مردم با بصیرت،با فکر، وارد بشوند و انسان های صالح را انتخاب بکنند ، دوربری گل اسلیمی در زمینه طراحی ، دوربری پرچم ایران به صورت ۳ بعدی با کیفیت بالا ، طرح دوربری شده اسلیمی ، کادر و حاشیه تذهیب دار در زمینه طراحی ، بک گراند سبز ، دوربری نور و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طرح بنر استند سخن رهبر درباره انتخابات

این طراحی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد ۲۰۰ در ۹۰ سانتی متر و با رزولویشن ۷۲ طراحی شده است سایر طرحهای بنر انتخاباتی را در این قسمت می توانید مشاهده نمایید. جزئیات این طراحی را در قسمت مشخصات فایل نیز می توانید مشاهده نمایید، همچنین سایر طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید.

۲۰۰۰۰تومان – خرید
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود