×
شما اینجا هستید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مشخصات فایل
شناسه محصول:23384
مد رنگ:CMYK
پسوند فایل:PSD
رزولیشن:72 dpi
حجم(مگابایت)31 Mb
ابعاد(سانتی متر)90*200 CM
امکانات:لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ
فایل های موجود:psd
تعداد بازدید: 2بازدید
20000تومان
<span itemprop="name">بنر استند جمله رهبر درباره انتخابات</span>
دیدگا های غیر فعال دسته بندی: لینک کوتاه: http://psdtarh.ir/?p=23384

بنر استند جمله رهبر درباره انتخابات در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود (تکی و اشتراکی) در انواع چاپ عمودی و استندی استفاده نمایید، با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه ، طرح های پوستر ، طرحهای کارت ویزیت ، تراکت ، وکتور ، دوربری ، فایل لایه باز و …. دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های آن را نیز می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر استند سخن رهبر درباره انتخابات

بنر لایه باز استند سخن رهبر درباره انتخابات که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : خوشنویسی سخن رهبر درباره انتخابات : انتخابات سرمایه گذاری عظیم مردم ایران است ، دوربری تصویر رهبر درباره انتخابات ، دوربری پرچم ایران در زمینه طراحی ، دوربری نور ، دوربری گل های اسلیمی ، دوربری پروانه و گل ، دوربری ابر ، حاشیه و کادر اسلیمی در زمینه طراحی و بک گراند آبی در زمینه طراحی و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

استند جمله رهبر درباره انتخابات

طرح بنر استند جمله رهبر درباره انتخایات که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد ۲۰۰ در ۹۰ سانتی متر و با رزولویشن ۷۲ و با کیفیت بالا طراحی شده است سایر طرحهای بنر انتخاباتی را در این قسمت نیز می توانید مشاهده نمایید. جزئیات دقیق تر این طراحی را در قسمت مشخصات فایل نیز می توانید مشاهده نمایید، همچنین سایر طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید.

۲۰۰۰۰تومان – خرید
تعداد نظرات در انتظار تایید: 1
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد
طرح های مرتبط
مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد می شود